piątek, 5 lutego 2016

Tak więc od początku...

Uwaga! Nie ponoszę odpowiedzialności za efekty uboczne po wpatrywaniu się w to lub czytaniu tego tekstu. Dziękuję.

Trza by się nauczyć robić szablony, Baśka! XD Muszę się wreszcie za to zabrać, a że mam trochę wolnego czasu w tej Szwajcarii i mnie coś natchnęło, to robię to właśnie teraz zaraz, a co! Za momencik wkleję jakiś przykładowy tekst, żeby zobaczyć, jak wyglądają posty itd. podczas edytowania kodu CSS. No więc do roboty! :D Albo mam pomysł- po prostu skopiuję ten tekst xDD

Trza by się nauczyć robić szablony, Baśka! XD Muszę się wreszcie za to zabrać, a że mam trochę wolnego czasu w tej Szwajcarii i mnie coś natchnęło, to robię to właśnie teraz zaraz, a co! Za momencik wkleję jakiś przykładowy tekst, żeby zobaczyć, jak wyglądają posty itd. podczas edytowania kodu CSS. No więc do roboty! :D Albo mam pomysł- po prostu skopiuję ten tekst xDDTrza by się nauczyć robić szablony, Baśka! XD Muszę się wreszcie za to zabrać, a że mam trochę wolnego czasu w tej Szwajcarii i mnie coś natchnęło, to robię to właśnie teraz zaraz, a co! Za momencik wkleję jakiś przykładowy tekst, żeby zobaczyć, jak wyglądają posty itd. podczas edytowania kodu CSS. No więc do roboty! :D Albo mam pomysł- po prostu skopiuję ten tekst xDDTrza by się nauczyć robić szablony, Baśka! XD Muszę się wreszcie za to zabrać, a że mam trochę wolnego czasu w tej Szwajcarii i mnie coś natchnęło, to robię to właśnie teraz zaraz, a co! Za momencik wkleję jakiś przykładowy tekst, żeby zobaczyć, jak wyglądają posty itd. podczas edytowania kodu CSS. No więc do roboty! :D Albo mam pomysł- po prostu skopiuję ten tekst xDDTrza by się nauczyć robić szablony, Baśka! XD Muszę się wreszcie za to zabrać, a że mam trochę wolnego czasu w tej Szwajcarii i mnie coś natchnęło, to robię to właśnie teraz zaraz, a co! Za momencik wkleję jakiś przykładowy tekst, żeby zobaczyć, jak wyglądają posty itd. podczas edytowania kodu CSS. No więc do roboty! :D Albo mam pomysł- po prostu skopiuję ten tekst xDDTrza by się nauczyć robić szablony, Baśka! XD Muszę się wreszcie za to zabrać, a że mam trochę wolnego czasu w tej Szwajcarii i mnie coś natchnęło, to robię to właśnie teraz zaraz, a co! Za momencik wkleję jakiś przykładowy tekst, żeby zobaczyć, jak wyglądają posty itd. podczas edytowania kodu CSS. No więc do roboty! :D Albo mam pomysł- po prostu skopiuję ten tekst xDDTrza by się nauczyć robić szablony, Baśka! XD Muszę się wreszcie za to zabrać, a że mam trochę wolnego czasu w tej Szwajcarii i mnie coś natchnęło, to robię to właśnie teraz zaraz, a co! Za momencik wkleję jakiś przykładowy tekst, żeby zobaczyć, jak wyglądają posty itd. podczas edytowania kodu CSS. No więc do roboty! :D Albo mam pomysł- po prostu skopiuję ten tekst xDDTrza by się nauczyć robić szablony, Baśka! XD Muszę się wreszcie za to zabrać, a że mam trochę wolnego czasu w tej Szwajcarii i mnie coś natchnęło, to robię to właśnie teraz zaraz, a co! Za momencik wkleję jakiś przykładowy tekst, żeby zobaczyć, jak wyglądają posty itd. podczas edytowania kodu CSS. No więc do roboty! :D Albo mam pomysł- po prostu skopiuję ten tekst xDDTrza by się nauczyć robić szablony, Baśka! XD Muszę się wreszcie za to zabrać, a że mam trochę wolnego czasu w tej Szwajcarii i mnie coś natchnęło, to robię to właśnie teraz zaraz, a co! Za momencik wkleję jakiś przykładowy tekst, żeby zobaczyć, jak wyglądają posty itd. podczas edytowania kodu CSS. No więc do roboty! :D Albo mam pomysł- po prostu skopiuję ten tekst xDD

Gotowe B)

A tak swoją drogą właśnie pobieram GIMP-a. I akurat gdy to pisałam, to mi się włączył XD